Kierownik budowy - Niemcy – 60 000€ brutto - sam. sluzb. - mily, maly team (jezyk niemiecki)

Sanivest Projekt GmbH

Opole, (miejsce pracy Niemcy), opolskie

Opis stanowiska pracy

Nasza grupa firm SANIVEST GmbH i EXSOS GmbH jest na terenie wschodnich Niemiec, od wielu lat liderem w budownictwie nieruchomosci opiekunczych dla seniorow.

Projektujemy, budujemy, obsługujemy i sprzedajemy innowacyjne nieruchomości. Naszą specjalnoscią są objekty mieszkalo-opiekuncze dla seniorow. Nasze obiekty są tworzone zgodnie z naszymi kryteriami budownictwa ekologicznego, efektywnego pod względem zasobów i puzniejszego uzytkowania. Specjalizujemy się w wielopiętrowych konstrukcjach drewnianych z litymi elementami sklejanymi. Aktywni jestesmy głównie na obszarach Saksonii, Turyngii i Frankonii.

Siedziba firmy i Twoje glowne, przyszle miejsce pracy znajduje się w uniwersyteckim mieście Ilmenau, niedaleko Erfurtu, stolicy Turyngii, przy autostradzie A4, okolo 300 km od Zgorzelca. Nasi pracownicy są aktywnie zaangażowani w rozwój firmy i wspierani przez nas w rozwoju osobistym i zawodowym. We współpracy przywiazujemy duza wage do samodzieonego działania i do otwartej komunikacji.

Zatrudniamy w naszej grupie juz wielu rodakow na roznych stanowiskach. Dolacz do nas - podziel sie z nami Twoim know how i Twoim doswiadczeniem - zapraszamy serdecznie. Oczekuja Cie atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie oraz "prawie" rodzinna atmosfera i pomoc we wszelkich sprawach organizacyjnych i urzedowych itp.

W trakcie rozwoju naszej dzialalnosci szukamy doświadczonego:

Kierownik budowy / Kierownik robót (m/k/i) priorytet w budownictwie spolecznym / objektach mieszkalno-opiekunczych (m/k/i) – !!! JEZYK NIEMIECKI !!!

TE ZADANIA CIE CZEKAJĄ

  • Zapewnienie i kontrola wszystkich prac budowlanych na budowach
  • Kontrola kosztów i audyt
  • Nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw
  • Weryfikacja pracy podwykonawców
  • Monitorowanie i kontrola usuwania wad
  • Realizacja testów i uruchomienie instalacji z wykonawcami i klientami
  • Przygotowanie projektów budowlanych w koordynacji z naszym działem planowania
  • Kontraktacja robót budowlanych i technologicznych
  • Zarządzanie personelem naszej firmy na terenie budowy

WYMAGANIA PROFESJONALNE I OSOBISTE

  • wykształcenie wyższe techniczne, idealnie jako inzynier budownictwa lub podobne
  • doświadczenie zawodowe (idealnie) w zakresie domów opieki i nieruchomości dla seniorów lub budownictwa mieszkaniowego, wielopietrowego lub socjalnego (szkoly, szpitale itp.)
  • bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word, Outlook, Microsoft projekt
  • w miare dobry standard wladania jezykiem niemieckim (pomozemy )
  • talent organizacyjny, odpowiedzialne i zdecydowane działanie , asertywność i teamspirit
  • Prawo jazdy klasy

TO CI OFERUJEMY

  • odpowiedzialna praca w stałym etacie
  • własne obszary odpowiedzialności
  • elastyczne godziny pracy i nowoczesne warunki pracy
  • kompetentne i ustrukturyzowane szkolenie w doświadczonym zespole
  • aktywny i ciągły rozwój oraz regularne szkolenia
  • atrakcyjne perspektywy wynagrodzeń
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • korporacyjna filozofia „otwartych drzwi” z płaskimi hierarchiami, szybkimi decyzjami i otwartą strukturą komunikacyjną

Dołącz do naszego zespołu i prześlij wniosek i CV w jezyku niemieckim - nie musi byc „perfekt“ (wnioski w jezyku Polskim niestety nie beda brane pod uwage) a także najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia pracy.

Prezentacja firmy

Nasza grupa firm SANIVEST GmbH i EXSOS GmbH jest na terenie wscho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca