Kierownik Budowy (hale przemysłowe)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - Generalnego Wykonawcy z bogatym doświadczeniem w zakresie realizacji inwestycji tj. hale przemysłowe, produkcyjne, centra logistyczne i inne w systemie zaprojektuj i wybuduj, dla klientów zagranicznych, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Kierownik Budowy (hale przemysłowe)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Realizacja powierzonych kontraktów w ramach założonego budżetu projektu i harmonogramu,
  • Kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami firmy,
  • Planowanie doboru dostawców materiałów i usług mających na celu osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu,
  • Koordynacja i kontrola harmonogramu prac dostawców materiałów budowlanych,
  • Weryfikacja zakresu oraz planowanie dostaw materiałów na poszczególne projekty,
  • Stały nadzór nad czasem i kosztami realizowanego kontraktu;
  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy przy realizacji obiektów tj.: hale stalowe, budynki użyteczności publicznej, centra handlowe itp.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2), mile widziana znajomość słownictwa technicznego,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,
  • Odpowedzialnosć, umiejętność planowania i konsekwencja w dążeniu do celu,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu managerskiego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon,
  • Możliwość rozwoju w młodym przedsiębiorstwie, tworzenia nowych struktur, działów, posiadania realnego wpływu na rozwój spółki.
  • Swobodę działania,
  • Pracę w zespole ceniącym wysoki poziom kultury pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.