Kierownik Budowy - Gryfino

PB ARS

74-100 Gryfino, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Generalny Wykonawca inwestycji kubaturowych zatrudni Kierownika budowy/Kierownika Robót/Inżyniera Budowy na nowej realizacji w Gryfinie.

Do głównych zadań należeć będzie kontrolowanie zgodności prac z dokumentacją i rozliczanie zakresu robót objętych kontraktem.

Analiza i kontrola zapotrzebowania zasobów personalnych, materiałowych i sprzętowych.

Realizacja założonych harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej.

Sporządzanie raportów z postępu prac oraz współpraca z inwestorem oraz nadzorem inwestycji

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe budowlane,
Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót na kontraktach kubaturowych (posiadanie uprawnień budowlanych będzie atutem),
Praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego,
Dyspozycyjność i zaangażowanie,
Odpowiedzialność i umiejętność organizowania prac na budowie i podejmowania decyzji,
Zdolność pracy w zespole,
Umiejętność pracy na komputerze MS Office, Norm (znajomość Auto Cad będzie dodatkowym atutem),
Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma realizująca inwestycje budownictwa kubaturowego.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie