Kierownik Budowy (Gdańsk)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Generalne Wykonawstwo

Informacje o kliencie

Ogólnopolski generalny wykonawca, realizujący obiekty kubaturowe (mieszkania, hale) w technologii prefabrykowanej.

Opis stanowiska

  • Organizacja placu budowy
  • Zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego, przyjętą specyfikacją techniczną
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót
  • Nadzór i koordynacja prac projektowych
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • Wybór podwykonawców
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami
  • Udział w procesie ofertowania
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe
  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pakiet benefitów,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page