Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Kierownik Budowy Czechy

Mloda Boleslav, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Czechy
Nr ref.: KB/1117/CZ

Obowiązki:
- kierowanie procesem budowy zgodnie z wymogami Prawa
Budowlanego
- nadzorowanie pracy podległych pracowników
- uczestniczenie w pracach przygotowawczych do budowy
- kontrola jakości wykonywanych prac
- zapewnienie odpowiednich warunków BHP

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku kierownika budowy (min.2 lata)
- wykształcenie wyższe techniczne
- uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej -
do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
- znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych
- prawo jazdy kat. B
- dobry stan zdrowia
- mile widziane doświadczenie w budownictwie przemysłowym

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 60.000 - 65.000 CZK netto, 9.600-10.400
PLN netto miesięcznie
- darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce na terenie
Czech
- współpraca z przedstawicielami firmy działającymi na rynku czeskim

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo