Kierownik budowy - budownictwo modułowe

UNIBEP S.A.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dołącz do #Unikalnych w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, nadających się do realizacji hoteli i moteli, budynków wielorodzinnych, akademików, szkół i przedszkoli, przychodni oraz domów opieki.

Zadaniem pracownika na poniższym stanowisku będzie przygotowanie kontraktu w Unihouse SA w Bielsku Podlaskim (woj. podlaskie) i jego realizacja na wskazanej inwestycji - Polska, Norwegia lub Niemcy.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu prac na powierzonej budowie
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami oraz kontrolę jakości prowadzonych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane na rynku zagranicznym (doświadczenie na rynku skandynawskim/ niemieckim będzie dodatkowym atutem)
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego (mile widziana znajomość j. norweskiego lub j. niemieckiego)
  • Dyspozycyjności i mobilności w zakresie pracy zarówno w UNIHOUSE w Bielsku Podlaskim, jak i na budowie za granicą
  • Wskazane posiadanie polskich uprawnień budowlanych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym – miesięczne w PLN w czasie pobytu w Polsce, godzinowe według stawki na lokalnym rynku
  • Samochód, telefon i laptop służbowy, transport między krajem a budową za granicą oraz zakwaterowanie (zarówno w kraju, jak i za granicą) na koszt firmy
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

6 000 - 8 000 PLN + premia oraz dodatki

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy