Kierownik budowy (budownictwo mieszkaniowe)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Prowadzenie inwestycji budowlanych
  • Opracowywanie dokumentacji podwykonawczej oraz kosztorysów
  • Prowadzenie i optymalizacja budżetu projektu budowlanego (poszukiwanie oszczędności)
  • Pozyskiwanie podwykonawców
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu wymagania kontraktu, standardy techniczne oraz harmonogramy
  • Przestrzeganie procedur zakładowych oraz przepisów BHP i nadzorowanie przestrzegania ich przez podwładnych
  • Planowanie i zamawianie materiałów produkcyjnych
  • Odbiór robót częściowych oraz końcowych z podwykonawcami
  • Rozliczanie prac budowlanych

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzanie budżetem projektów budowalnych
  • Wykształcenie wyższe o specjalności budowlanej lub pokrewnej
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office oraz MS Project
  • Znajomość aktów prawnych z obszaru prawa budowlanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności: analitycznego myślenia, planowania, dokładności, rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość na pracę w delegacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Narzędzia do pracy takie jak: laptop, telefon, samochód
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość nauki języka obcego
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials