Opis stanowiska pracy

Kierownik Biura Rekrutacji

Miejsce pracy: Kraków/Warszawa

Smart Solutions Recruitment – informacje o firmie

Smart Solutions oferuje usługi doradztwa personalnego w Wielkiej Brytanii zatrudniając ponad 200 pracowników w biurach oraz ponad 6000 pracowników tymczasowych. Współpracujemy z klientami w Anglii, Walii I Szkocji oferując usługi rekrutacyjne w wielu sektorach m.in automotive, aerospace, food and recycling.

If your solution is people, we’re the power. Smart solutions, people power.

Smart Solutions (Recruitment) Ltd otwiera oddział rekrutacji w Warszawie/Krakowie i poszukuje doświadczonego Kierownika Biura Rekrutacji. Proponujemy możliwość rozwoju na ciekawym i pełnym wyzwań rynku rekrutacji a także szansę podnoszenia kwalifikacji. Budujemy zespół ludzi ambitnych, otwartych i empatycznych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Aktywna rekrutacja kandydatów na etaty stałe i tymczasowe
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie i realizacja planów rekrutacyjnych i sprzedażowych
  • Współpraca z biurami i klientami w Wielkiej Brytanii
  • Zarządzanie biurem oraz podległym zespołem
  • Koordynowanie pracy współpracowników w celu realizacji zamówień
  • Dbanie o wysokie zaangażowanie i dobrego ducha zespołu
  • Realizacja założonych budżetów
  • Dbanie o dobry wizerunek organizacji
  • Działania wspierające rozwój współpracy z klientem
  • Samodzielnego projektowania procesu rekrutacji i metod selekcji
  • Raportowania do bezpośredniego przełożonego

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w aktywnym docieraniu do kandydatów (wykorzystanie wielu źródeł w tym social media i poszukiwania bezpośrednie)
  • Praktyczną umiejętność korzystania z nowoczesnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w branży rekrutacyjnej
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Swobodę w budowaniu relacji
  • Biegłość w pracy z danymi w programie Excel I PowerPoint
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań dopasowanych do realiów biznesowych
  • Wdrażanie dobrych praktyk i stałe podnoszenie jakości i funkcjonalności procesów
  • Bardzo dobrą organizację pracy i zarządzanie czasem
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań

to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Przejrzysty system wynagrodzeń, z premią opartą o realizację wyznaczonych celów
  • Możliwości stałego podnoszenia zawodowych kwalifikacji – trening w Wielkiej Brytanii
  • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów, inicjatyw i ambicji zawodowych
  • Partnerską i przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Smart Solutions oferuje uslugi doradztwa personalnego w Wielkiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca