KIEROWNIK BIURA PROJEKTOWEGO

Zamek Design Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby, która dzięki doświadczeniu w zarządzaniu zespołem projektantów przyczyni się do zwiększenia efektywności pracy działu projektowego. Kierownik Biura Projektowego będzie odpowiedzialny za organizowanie pracy działu, prowadzenie kluczowych inwestycji od strony organizacyjnej. Istotą na tym stanowisku jest sprawne koordynowanie pracy działu, kontrolowanie harmonogramów projektowych , kontrolowanie czasu wykonywania zadań oraz dynamiczne tworzenie dobrych relacji z inwestorami oraz w zespole.

Opis stanowiska:

  • wspieranie kadry zarządzającej w organizacji pracy zespołu projektowego oraz codziennych zadaniach
  • tworzenie ofert, zamówień
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów
  • nadzór nad utrzymaniem marżowości zleceń
  • planowanie pracy działu
  • przygotowywanie harmonogramów projektowych
  • odpowiedzialność za planowanie projektów i realizowanie ich w wyznaczonym czasie
  • monitorowanie pracy projektantów
  • bieżący rozwój, określanie strategicznych celów
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • odpowiedzialność za wzrost zaangażowania oraz satysfakcji projektantów
  • odpowiedzialność za prowadzenie dobrej komunikacji wewnętrznej w firmie
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów

Profil kandydata:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w dziale projektowania wnętrz
  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem i projektantami
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i delegowania obowiązków
  • komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji
  • bardzo dobra znajomość MS Office, a w szczególności Excel

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego - uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • praca w zespole osób z pasją
  • przyjazną atmosferę pracy
  • karta MultiSport

Prezentacja firmy

ZAMEK DESIGN <br/> <br/>Dlaczego MY ? <br/>Ponieważ nasz ZESPÓŁ, zmienia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca