Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
  • znajomość projektowania bryłowego i tworzenia rysunków technicznych (dodatkowym atutem będzie znajomość programu Solid Works)
  • wiedza na temat obróbki plastycznej i skrawaniem
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość podstaw ISO/TS, FMEA, APQP, PPAP, SPC, MSA

Zadania na stanowisku pracy:

  • nadzór i projektowanie przyrządów mocujących dla operacji obróbki skrawaniem,
  • nadzór i projektowanie narzędzi kuźniczych,
  • nadzór i projektowanie sprawdzianów,
  • nadzór nad projektami,
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych.

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca