Kierownik biura handlowego i logistyki

PROF - JAM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma handlowa z branży dodatków i akcesoriów tekstylnych poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania :

  • logistyka ( gospodarka magazynowa, przyjęcia, wysyłka, inwentaryzacja),
  • zarządzanie pracą biura, zaopatrzenie,
  • prowadzenie działań marketingowych,
  • sporządzanie zestawień, fakturowanie,
  • ścisła współpraca z zarządem firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe logistyczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w średniej lub małej firmie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( klienci zagraniczni),
  • umiejętność pracy na komputerze ( pakiet MS Office, Insert GT),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • systematyczność, sumienność, dokładność, elastyczność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełny etat,
  • dobre warunki finansowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROF – JAM to nowoczesna firma doradztwa personalnego stworzona przez zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Marketing / PR / Social Media