Kierownik baru i wydarzeń sportowych

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje umiejętności

  • Wysokie kompetencje managerskie i liderskie
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem
  • Komunikatywność i wysokie kompetencje organizacyjne
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie, profesjonalizm i inicjatywa w działaniu

Opis stanowiska

W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą video konferencji.

Dla klubu sportowego prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Kierownika baru i wydarzeń sportowych. Jeżeli jesteś ambitnym managerem i poszukujesz nowych wyzwań – prześlij do nas swoją aplikację! Do aplikowania zapraszamy osoby, które posiadają minimum 3 lata doświadczenia w roli managera w branży gastronomicznej oraz są gotowe do pracy w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele, w godzinach wieczornych).

Zadania:

  • Zarządzanie obiektem gastronomicznym (bar / stanowiska z przekąskami, posiłkami fast-food, napojami)
  • Popularyzacja obiektu sportowego przez organizowanie wydarzeń dla gości, klientów VIP oraz sponsorów i partnerów klubu
  • Organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży oferty klubu dla klientów VIP i sponsorów: aktywne działania sprzedażowe, udział w opracowywaniu ofert, prowadzenie prezentacji, negocjacji, nadzorowanie umów
  • Zarządzanie, budowanie i motywowanie zespołu (rekrutacja, szkolenie, sporządzanie grafiku, rozmowy motywacyjne)
  • Wyznaczanie wysokich standardów obsługi klienta
  • Prowadzenie działań zmierzających do zwiększenia zysków i rentowności rozwijającego się biznesu – prowadzenie analiz sprzedaży oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Budowanie długofalowych relacji z gośćmi, partnerami i sponsorami klubu
  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Stworzenie menu i oferty gastronomicznej
  • Dbałość o wysoką jakość produktów oraz zaplecze sanitarne związane z przygotowywaniem posiłków
  • Prowadzenie finansowych i administracyjnych zadań związanych z rozliczeniami z kontrahentami oraz wynagrodzeniem dla zespołu
  • Aktywne podejmowanie działań marketingowych
  • Promowanie możliwości wynajmu części gastronomicznej w ramach prywatnych wydarzeń
  • Kontrola formalnych aspektów prowadzenia biznesu, w tym regulacji inspektoratu sanitarnego i koncesji

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata w roli managera baru, lokalu gastronomicznego
  • Doświadczenie w zakresie organizacji eventów
  • Umiejętność budowania profesjonalnych i efektywnych relacji ze współpracownikami, dostawcami i klientami
  • Wysokie kompetencje managerskie i liderskie – kreowanie wizji rozwoju biznesu, dbałość o efektywną współpracę z kontrahentami, budowanie pozytywnych relacji w zespole oraz nastawienie na osiąganie ambitnych celów
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem oraz podległego zespołu
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, a także ustalania cen oraz ofert: partnerstwa, sponsorskiej oraz gastronomicznej
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • Gotowość do pracy w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele, w godzinach wieczornych)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Duża samodzielność w prowadzeniu biznesu i możliwość kreowania jego rozwoju
  • Wsparcie oraz możliwość zdobywania wiedzy od doświadczonych managerów
  • Możliwość zbudowania i zarządzania zespołem
  • Organizowanie i koordynowanie ciekawych wydarzeń

Prezentacja firmy

Sii Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta