Kierownik Badawczo-Rozwojowy

Buzzer Sp. z o.o.

04-545 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Buzzer to spółka consultingowa z wieloletnim doświadczeniem we wsparciu partnerów w realizacji różnorodnych projektów.

Do badań wspierających stworzenie nowego urządzenia poszukujemy obecnie kierownika badawczo-rozwojowego.

Zadania:

    • realizacja projektów, od opracowania koncepcji do wdrożenia produktu, łączących obszary: hardware, software oraz technik sztucznej inteligencji z elementami uczenia maszynowego (Machine Learning)
  • kierowanie 10 osobowym zespołem programistów i inżynierów
  • odpowiednie alokowanie zasobów/technologii niezbędnych do efektywnego wykonania projektowanych prac
  • kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami oraz bezpośredni w nich udział
  • dobór lub zatwierdzenie metodologii badania
  • zatwierdzanie poszczególnych etapów i rezultatów prac B+R
  • rozwiązywanie problemów badawczych i technicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to elektronika, telekomunikacja, informatyka bądź pokrewne
  • 3-letnie doświadczenie w działach rozwoju
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera przy realizacji projektów z obszaru R&D
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi biorącymi udział w projektach, w tym projektach badawczo-rozwojowych
  • znajomość zagadnień sztucznej inteligencji
  • dobra znajomość języka angielskiego

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Złożenie oferty oznacza zgodę na uczestnictwo w drugim etapie - tj. spotkania z panelem celem weryfikacji kandydatury.

Prezentacja firmy

Firma z branży consultingowej z wieloletnim doświadczeniem.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
15 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria