Kierownik Asortymentu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, znanej i prężnie działającej firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik AsortymentuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Stworzenie strategii zarządzania kategorią produktów spożywczych;
  • Zarządzanie asortymentem;
  • Budowanie planogramów i zasad właściwego merchandisingu;
  • Poszukiwanie produktów, które wpisują się w potrzeby klienta;
  • Monitorowanie działań firm konkurencyjnych i analizowanie danych rynkowych.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w żywności;
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii asortymentowej dla sieci spożywczej i jej wdrażaniu;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość programów do budowy asortymentu i planowania;
  • Umiejętności analityczne, zorientowanie na cel, ;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • Pakiet medyczny;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.