Praca.farmacja.pl

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Katowice

GYNCENTRUM CLINIC SP. Z O.O.

Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, wchodząca w skład grupy powiązanych organizacyjnie przedsiębiorstw - doświadczonych i cenionych dostawców usług medycznych.

Aktualnie do naszego zespółu apteki PharmCentrum poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI

Opis stanowiska:

  • Organizowanie pracy w aptece

  • Nadzór nad wykonywaniem obowiązków przez podległych pracowników

  • Obsługa pacjentów w aptece

  • Zamawianie towaru, pakietów oraz wprowadzanie ich na stan magazynowy

  • Kontrola stanów magazynowych i rotacji towaru

  • Kontrola recept pod względem prawidłowości przepisu (data, pieczęć i pieczęć lekarza, podpis osoby odbierającej leki, zakończenie recepty)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika apteki min. 2 lata

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Samodzielność

  • Zaangażowanie i sumienność

  • Obowiązkowość

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.