Kierownik apteki

Galen Sp. j.

Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Apteka "Galen" w Cieszynie zatrudni kierownika apteki.

Jesteśmy częścią sieci aptek Galen, prowadzonej przez Farmaceutę od ponad 30 lat.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, dostęp do szkoleń poszerzających kompetencje zawodowe, atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole oraz elastyczne godziny pracy. Dla kandydatów spoza Cieszyna pokrywamy koszty związane z dojazdami lub zapewniamy dostęp do samochodu służbowego.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy podczas osobistego spotkania. Proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inne