Kierownik Apteki - Nowy Targ

Praca.farmacja.pl

Nowy Targ, małopolskie

Miejsce pracy: Nowy Targ

Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.

Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 KIEROWNIK APTEKI

 Miejsce pracy: Nowy Targ

Zadania:

  • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi

  • nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki

  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem aptecznym

  • sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym

  • nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień

  • monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki

  • skuteczności w działaniu w prowadzeniu apteki

  • umiejętności pracy w zespole

  • znajomości obsługi programu KAMSOFT

  • doskonałych umiejętności sprzedażowych

  • dyspozycyjności, obowiązkowości

Oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej

  • atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy

  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.