KIEROWNIK ADMINISTRACJI

EWA STOIŃSKA

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0996

Obowiązki:

1. Zapewnienie właściwej organizacji stanowisk pracy, koordynacji nadzoru nad pracownikami obsługi, realizacja i kontrola zasad BHP
2. Prowadzenie spraw związanych z właściwym zarządzaniem majątkiem szkoły
3. Prowadzenie całokształtu spraw związanych z realizacją zamówień publicznych
4. Przygotowanie umów najmu, prowadzenie ich rejestru oraz rejestrowanie ich w Wydziale Edukacji
5. Nadzór nad stanem technicznym budynków
6. Planowanie, wykonywanie czynności związanych z przeprowadzeniem remontów oraz nadzór nad nimi
7. Przygotowanie sprawozdawczości GUS, SIO, PEFRON oraz innych w zakresie obowiązków kierownika administracyjnego
8. Ewidencjonowanie zakupionych pomocy i sprzętu w analityce konta „013”, sporządzanie protokołów wybrakowań i znoszenie ich ze stanu szkoły i uzgadnianie

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych
  • obsługa działu kadr

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Posiada znajomość przepisów Kodeksu Pracy i Karty Nauczyciela. [Inne] : 1. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych. 2. Jest obywatelem polskim. 3. Nie był prawomocnie skazany za przestępstwo popełnione umyślnie. 4. Potrafi pracować w zespole i organizować pracę. 5. Posiada umiejętność redagowania wewnętrznych aktów. [Godzina zakończenia pracy] : 15:30

Miejsce pracy: Piotra Ściegiennego 8, 81-257 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy