Opis stanowiska pracy

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla nowego klienta z Belgi kierowcy kat. CE z j. francuskim.

Miejsce pracy: Belgia, Kortrijk

Opis stanowiska pracy:

  • Kandydat będzie pracował we francuskojęzycznej części Belgii (Flandria Zachodnia)
  • Praca na dłuższy okres czasu

  • Dojazd samochodem
  • Dostarczanie towaru na paletach (materiał budowlany).
  • Osoba będzie jeździła różnymi typami ciężarówek – w zależności od towaru. (Deeploader, citytrailer z tylną klapą. Marka Mercedes.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki min. 3 lata
  • Znajomość j. francuskiego
  • Prawo jazdy kat CE oraz kod 95
  • Aktualne zaświadczenie lekarskie dla kierowcy
  • Dyspozycyjność do wyjazdu
  • Kultura osobista

Oferta belgijskiego klienta:

  • Belgijska umowa o pracę
  • 50 h pracy tygodniowo
  • 7, 4149 euro netto/1h (miesięcznie 1606, 56 euro netto + ARAB + premie)
  • Wypłaty tygodniowe
  • Zapewnione zakwaterowanie
  • Opłacone składki emerytalne, świadczenie urlopowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

European Active Projects jest agencją zatrudnienia działającą na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive