Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

KIEROWCÓW C+E (plandeki – trasy międzynarodowe)

Niemcy: Hannover, Dortmund, Aachen, Flensburg, zagranica

BIC International Polska sp. z o.o..

Opis stanowiska pracy

CO OTRZYMUJESZ:

  • niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • urlop wypoczynkowy
  • SYSTEM PRACY 3/1 (21 dni pracy /tydzień w domu)
  • pomoc przy uzyskaniu świadczeń socjalnych – Kindergeld
  • prace w milej atmosferze u przyjaznego pracodawcy
  • WYNAGRODZENIE: od 2000 do 2100 euro netto (za 3 tygodnie pracy)

CZEGO MY OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia z transportem międzynarodowym
  • uprawnienia ADR (podstawowe)

Prezentacja firmy

BIC International Polska sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja , Praca Logistyka , Praca Inne , Praca Motoryzacja