Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na stanowisku kierowca należeć będzie:

1. Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych pojazdów.
2. Prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonych pojazdów.
3. Zgłaszanie potrzeb w zakresie napraw i remontów w/w sprzętu i pojazdów.
4. Przestrzeganie bezpiecznych warunków w czasie jazdy i obsługi pojazdów,
5. Utrzymywanie czystości w powierzonych pojazdach.
6. Zapewnienie bezpiecznych warunków jazdy oraz przestrzeganie
obowiązujących przepisów w zakresie prowadzenia i eksploatacji pojazdów.
7. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed każdorazowym wyjazdem
8. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę wynikających
z bieżących potrzeb na tym stanowisku pracy.
10. Załadowywanie i rozładowywanie towaru z samochodu
11. Prace zlecone przez przełożonego na hali montażu lub produkcji.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum rok

Firma Brodd Polonia zajmuje się produkcją zamiatarek drogowych.
Wartością znaku... firmowego „Brodd Group” jest nie tylko wysoka wydajność naszych maszyn czy wysoka jakość ich wykonania ale i dbałość o środowisko naturalne i wszelkie normy z tym związane. Marka „Brodd” to skojarzenie skandynawskiej kultury, dbałości o środowisko naturalne człowieka oraz niespotykanego doświadczenia i technicznego Know-How zdobytego w branży na przestrzeni prawie dwóch wieków.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive