Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • terminowa dostawa towaru,
  • załadowanie i rozładowanie towaru, prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji,
  • trasy jednodniowe.

Wymagane prawo jazdy kat. B i/lub C oraz badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.,
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne