Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Zatrudnimy kierowcow na stale badz na system, na warunkach niemieckich, pierwsza umowa na rok, Meldujemy w kasie chorych i urzedzie finansowym. Transport krajowy w wiekszosci Niemcy ewentualnie Belgia Holandia Luksemburg. Przewozimy rozne towary od srodkow zywnosci przez stal drzewo itd. Posiadamy klientow u ktorych nie musimy ladowac tylko przepinamy naczepy. Weekendy spedza sie przewaznie na terenie Firmy. Polskie Dispo.

Wymagania:

  • Prawo Jazdy C+E kod 95
  • Karta Kierowcy
  • Higiena osobista i pozostawianie aut w nalezytym porzadku.
  • Meldowanie szkod i usterek.

Prezentacja firmy

Jestesmy Firma posiadajaca ok 60 samochodow.<br/>Posiadamy rozne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne