Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie transportów międzynarodowych na terenie Niemiec, Luksemburgu, Francji, Holandii, Belgii oraz Polski.
  • Transport kontenerów
  • Ciągnik + naczepa 24 t

Oferujemy:

  • pracę od zaraz (wyjazdy do pracy w każdą sobotę)
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem 2800 pln brutto oraz 55 EUR za każdy dzień pobytu za granicą
  • system 4 na 1

Wymagania

  • Poszukujemy doświadczonego kierowcy (doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 2 lata), dyspozycyjnego od początku sierpnia.

Więcej informacji o ofercie pod numerem: 22/ 621 27 29 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00).

Bonus:

55 EURO dzień

Prezentacja firmy

BERNARD & BERNARD jest szybko rozwijającą sie firmą, działającą w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców