Opis stanowiska pracy

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Prawo jazdy Kat. C + E + świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy, karta kierowcy
  • Ważne badania psychotechniczne + aktualne orzeczenie lekarskie
  • Znajomość aktualnych przepisów czasu pracy kierowcy
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym - Unia Europejska min 1 rok
  • Duża dyspozycyjność, uczciwość, punktualność i sumienność
  • Umiejętności wypisywania i zarządzania dokumentami przewozowymi CMR itp
  • Zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:

  • obsługa rozładunków prze kierowcę

Oferujemy:

  • kierowanie zestawami typu Tandem w ruchu Międzynarodowym na trasach PL-DE-PL
  • jeden kierowca przypisany do jednego auta
  • każdy weekend kierowcy w domu
  • zatrudnienie na zasadach umowy o prace na czas nieokreślony
  • system pracy zgodny z ustawą o czasie pracy kierowców
  • stabilne warunki pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

kontakt: 501-314-113

Prezentacja firmy

MP-Trans działa na rynku transportowym od października 2004r. Siedziba f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne