Opis stanowiska pracy

  • kierowanie busem do 3,5T (plandeka, 8, 9, 10-cio paletowa)
  • obsługa załadunków i rozładunków dotyczy dostaw winda
  • prowadzenie dokumentacji przewozowej zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa
  • dbałość o czystość i sprawność techniczną samochodu
  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 6 -miesięcy - Unia Europejska
  • praca w systemie 4/1 ( 4 tygodnie w trasie, 1 tydzień zjazd)
  • duża dyspozycyjność, uczciwość, punktualność i sumienność
  • umiejętności wypisywania i zarządzania dokumentami przewozowymi CMR itp
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność posługiwania się nawigacją
  • podstawowej znajomości obsługi samochodu w zakresie mechaniki (wymiana koła, kontrola płynów eksploatacyjnych, wiązanie plandeki)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 13 letnim stażem na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie - każdy dzień płatny
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia do pracy - samochód, telefon służbowy, nawigację, skaner

kontakt: 501-314-113

Prezentacja firmy

MP-Trans działa na rynku transportowym od października 2004r. Siedziba f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne