Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kierowca wózka

Miejsce pracy: Stalowa Wola
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pomoc przy zabudowie i wybudowie pras/młotów,
- monitorowanie nagrzewów piecówz matrycami/wkładkami,
- załadunek i wyładunek matryc i wkładek,
- załadunek i wyładunek ucinków/ zakuwek z pieców,
- pomoc przy pracach dodatkowych na wydziale,
- przewożenie odkuwek/zakuwek/ucinków na inne wydziały,
- kierowanie wózkiem widłowym/manipulatorem.

CZEGO OCZEKUJEMY?

- wykształcenia technicznego bądź zawodowego,
- uprawnienia kierowcy wózka jezdniowego UDT,
- doświadczenia w pracy na produkcji,
- chęci do pracy,
- gotowości do pracy fizycznej.

CO OFERUJEMY?

- pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie 4000,00 zł,
- atrakcyjny system premiowy,
- kartę multisport,
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.