Opis stanowiska pracy

BEWA Sp. z o.o. istnieje na rynku od 20 lat.

Jesteśmy jednym z największych producentów wody źródlanej i napojów w Polsce. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga to nasze największe atuty.

Chcesz do nas dołączyć? Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Kierowca Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Ruszczyn

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek towarów,
  • wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem magazynu,
  • utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zaangażowanie oraz motywacja do pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub gotowość do ukończenia kursu,
  • doświadczenie w pracach magazynowych będzie dodatkowym atutem,
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Pracując u nas otrzymujesz:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • refundacja 60% kosztów dojazdu do pracy przewozem pracowniczym m.in. z Bełchatowa, Radomska, Zelowa, Pajęczna, Pabianic i Szczercowa,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże,
  • pracę w rozwijającej się firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

Czekamy na Ciebie!

(Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn)

PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ DZIŚ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)"

Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

BEWA Sp. z o.o. istnieje na rynku od 20 lat. <br/>Jesteśmy jednym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie