Kierowca wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodków, opolskie

Miejsce pracy: Grodków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne premie (do 700 zł)
  • 2 razy w roku premia obecnościowa za brak absencji - 500 zł
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z miejscowości: Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Bierutów, Namysłów, Twardogóra, Brzeg, Nysa
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, wczasy pod gruszą, benefit świąteczny
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie w wysokości 50 %
  • Special Friday raz w miesiącu (m.in.: Pizza Day, Owocowy Piątek, Grill)
  • Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • Aktywny udział w usprawnianiu cyklu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Agencja zatrudnienia nr 412
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials