Kierowca wózka widłowego wysokiego składowania - nawet 2100 euro brutto/mies. + kwatera gratis- Belg

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, zagranica

Miejsce pracy: Gent
Zostań naszym pracownikiem i zyskaj:
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę podstawową 12,67 Euro brutto/h + premie (7,5%)
  • bezpłatne zakwaterowanie - konieczny wyjazd własnym autem
  • nadgodziny płatne w tygodniu 100%, soboty 150%, święta 200%
  • czeki żywieniowe za każdy przepracowany dzień – 6,50 euro brutto
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • kartę paliwową
  • dodatek z tytułu podwożenia innego pracownika – 100 euro brutto/miesiąc
  • premię roczną tzw. trzynasta pensja
  • składki ZUS płacone w Polsce
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora w Belgii

Zakres obowiązków:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • pozostałe prace magazynowe
  • przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

Jakie kryteria powinien spełniać idealny kandydat:
  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym – wysoki skład
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • certyfikaty na wózki widłowe
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem do Belgi
  • potwierdzenie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy