Kierowca wózka widłowego (wysoki skład) - nawet 2400 euro brutto za m-c - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kallo, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kallo, Belgia
Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (Reachtruck i Heftruck)?

Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie 15,50 euro brutto/h oraz liczne dodatki zmianowe (0,50 euro brutto/h, 0,56 euro brutto/h oraz 10% stawki podstawowej za pracę w niskich temperaturach).

Pracując z nami, otrzymasz kartę paliwową, dofinansowanie do zjazdów do Polski oraz premię roczną.

Zapewnimy również pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Czego oczekujemy od kandydata ?

Wystarczy, że potrafisz obsługiwać wózek widłowy wysokiego składowania, a także znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Ważne żebyś chciał/a pracować w zróżnicowanych temperaturach (od -18 C do 5C) oraz mógł/mogła wyjechać własnym samochodem do Belgii!

Zakres obowiązków

Twoimi głównymi zadaniami będzie obsługa wózka widłowego oraz wykonywanie prac magazynowych wskazanych przez pracodawcę.

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy