Kierowca w Transporcie Międzynarodowym

PHU MWM Michał Masłowski

Olimpin, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

PHU MWM to firma działająca na rynku TSL od 1981r. Jest dynamicznie rozwijającym się operatorem logistycznym, a jego zakres obejmuje całą Europę. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych w zakresie usług magazynowania, dystrybucji uzupełnione o rozwiązania branżowe. Flota MWM to nowoczesne pojazdy marki Man i Mercedes. W związku z dynamicznym rozwojem i wynikającą z niego potrzebą zwiększenia zasobów ludzkich w zespole poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Kluczowe obowiązki:

• prowadzenie pojazdu TANDEM na trasach międzynarodowych
• dbanie o terminowe dostawy

Wymagania

• prawo jazdy kategorii C+E
• cyfrowa karta kierowcy
• przestrzeganie czasu pracy kierowcy
• doświadczenie na trasach Unii Europejskiej na TANDEMIE
• aktualne badania lekarskie
• kurs na przewóz rzeczy

Oferujemy:

• pracę OD ZARAZ w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
• zatrudnienie na umowę o pracę
• nowoczesny tabor
• atrakcyjne zarobki, stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
• system jazdy – od PN do PT na terenie UE/EFTA – WEEKENDY WOLNE

Prezentacja firmy

PHU MWM powstała w 1981r. i ma ugruntowaną pozycję w branży TSL. Firma j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców