Kierowca w ruchu międzynarodowym

PTH Fresh Cargo

Radziejów, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się organizacją transportu krajowego oraz międzynarodowego. Nasze baza znajduje się w Radziejowie w województwie kujawsko- pomorskim. W 2018 i 2019 roku Nasza firma zanotowała rekordowy rozwój działu spedycji i transportu, w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko kierowcy C+E pojazdów typu firana.

Miejsce pracy: Radziejów

Opis stanowiska:

· praca w systemie 3 tygodnie w trasie, jeden tydzień w domu, Auto przypisane do kierowcy,

· praca na terenie Europy Zachodniej,

· transport nowoczesnymi pojazdami EURO 6 marki DAF, z naczepami typu firana,

· Wyjazdy i zjazdy na bazę mieszczącą się w Radziejowie 88-200

Oferujemy:

· długoterminowe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· stałe miesięczne wynagrodzenie wypłacane terminowo,

· pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy,

· udziału w okresowych szkoleniach.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę PTH Fresh Cargo Tomasz Szczerbiak zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, że Administratorem danych jest P.T.H. Fresh Cargo z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

· prawo jazdy kat. C+E,

· świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy,

· karta kierowcy

· odpowiedzialność, sumienność i dokładność,

· dyspozycyjność,

· kurs na przewóz ładunków niebezpiecznych ADR będzie mile widziane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się organizacją transportu krajowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka