KIEROWCA Transportu Międzynarodowego

Euro Talents Sp. z o.o

Belgia, Francja, Holandia, zagranica

Dla naszego klienta, firmy transportowej zajmującej się przewozem warzyw i owoców w chłodniach na terenie Benelux u pilnie poszukujemy zmotywowanych

Opis stanowiska:

  • Przewożenie warzyw i owoców w naczepach typu chłodnia ( od-25°C tot +25°C) na terenie Belgii, Holandii, Francji.
  • Praca w ciągu dnia
  • Możliwość pracy w czasie weekendu: sobota- system zamienny
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Idealny Profil:

  • Kilkuletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Prawo jazdy C,E z kodem 95
  • Doświadczenie na chłodniach oraz w transporcie warzyw i owoców będzie mile widziane
  • Jesteś zmotywowany, nie odstrasza Cie praca fizyczna: przy załadunkach i rozładunkach
  • Jesteś uprzejmy, pomocny dla innych i łatwo nawiązujesz kontakt
  • Praca z tachografem cyfrowym nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Umiesz wypełniać dokumenty transportowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na belgijskiej umowie o prace
  • Zróżnicowaną prace, w której nie będziesz się nudził
  • Możliwość robienia nadgodzin
  • Poprawne i na czas robione wypłaty
  • Rodzinną atmosferę
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe,
  • Ponadto Job Talent zapewni Ci dobre zakwaterowanie w pobliżu firmy i zadba o cala administracje związaną z zatrudnieniem
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy