Polski Gaz S.A.
Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A. Polski Gaz S.A.
Poszukujesz nowych wyzwań?

Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy
będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.
Aktualnie do naszego zespołu Oddziału: Szczecin, Gdansk, Gorzów Wlkp, Łódź, Warszwa,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca – sprzedawca

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych?

Kierowca – sprzedawca, Oddział w Ugoszczy Kat C + E w transporcie krajowym- Polska północna

Zadania:

  • Kierowanie zestawem ciągnik + przyczepa w ruchu krajowym
  • Terminowe dostarczanie produktu do klienta (butle gazowe -hurt)
  • Dbałość o najwyższą jakość wykonywanych usług.
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • dyspozycyjności, sumienności, uczciwości
  • prawa jazdy kat C + E
  • posiadania karty kierowcy
  • kurs ADR podstawowy
  • kurs na przewóz rzeczy
  • min. 2 -letnie doświadczenie na stanowisku kierowcy;
  • aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki współpracy (na podstawie umowy o pracę)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.