Opis stanowiska pracy

Smart Solutions (Recruitment) Limited we współpracy z jednym z największych brytyjskich dostawców usług Kier Group poszukuje kierowców ciężarówek kat. C.

Oferujemy wynagrodzenie na poziomie £11,61 na godzinę oraz £17,42 za nadgodziny. Możliwość przejścia na stały kontrakt z KIER Group. Poszukujemy osób dążących do realizacji wyznaczonych celów, które chcą rozwijać własną karierę i osiągać sukcesy.

Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie i znakomite możliwości osobistego rozwoju zawodowego. Pracownicy otrzymają pełne potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii. Jako pracodawca, Smart Solutions Recruitment zapewnia również pomoc nowym pracownikom w integracji społecznej i zawodowej.

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Kontrola pojazdu zgodnie z procedurami firmy oraz standardami prowadzenia pojazdów,
  • Odbiór, załadunek i segregacja odpadów oraz ich wywóz na składowisko,
  • Dbałość o uzupełnienie wszystkich dokumentów,
  • Przestrzeganie wyznaczonych tras objazdu oraz dbałość o odbiór odpadów w określonych godzinach,
  • Przestrzeganie przepisów brytyjskich w zakresie czasu pracy oraz wymaganych przerw w pracy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kategorii C z kodem 95
  • Cyfrowa karta kierowcy
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego

Smart Solutions jako pracodawca oferuje:

  • Legalną umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Niezbędne szkolenia odbywające się w miejscu pracy, w tym w zakresie BHP,
  • Prawo do świadczeń socjalnych na terenie Wielkiej Brytanii,
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy na pełen etat,
  • Stałe wsparcie i pomoc pracowników Smart Solutions zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce,
  • 28 dni urlopu rocznie
  • Zakładowy system premiowy,
  • Minimalny czas pracy 40 godz. tygodniowo,
  • Brak jakichkolwiek opłat i potrąceń związanych z podjęciem pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zapewniającą odpowiednie zasoby ludzkie do pracy. Działam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne