Kierowca samochodu dostawczego

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kierowca samochodów ciężarowych

Lokalizacja: Lyon

-atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 euro brutto za godzinę

-możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych: +25% i +50%

-darmowe zakwaterowanie (samodzielny pokój)

-możliwość doszkolenia się dla niedoświadczonych kierowców

-ekwiwalent żywieniowy w przypadku dalszych wyjazdów

-ubrania robocze

-dodatkowe ubezpieczenie HESTIA

-legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-opiekę biura przez czas trwania kontraktu

-możliwość długiej współpracy

Do obowiązków będzie należało :

-kierowanie pojazdem dostawczym

-realizacja dostaw w obrębie jednego regionu

-rozładunek

Wymagania

-prawo jazdy kategorii C z obowiązkowym kursem doszkalającym lub certyfikatem

-karta kierowcy

-ważne badania kierowcy

-ważne badania psychotechniczne

-gotowości podjęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na dłuższy czas
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja