KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM

BOAR ARKADIUSZ ŁOŚ

Chełm, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/0113

Obowiązki:

Wykonywanie przewozu towaru w transporcie międzynarodowym, m.in. na Ukrainę. Kontrola załadunku towaru. Utrzymywanie pojazdu w należytej czystości, kontrola stanu pojazdu oraz zgłaszanie dyspozytorowi zauważonych usterek.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Prawo jazdy uprawniające do prowadzenia samochodu dostawczego;[Umiejętność 2] : Podstawowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w mowie piśmie (A2).KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:- osobisty: ul. Wojsławicka 8F m. 10, 22-100 Chełm,- telefoniczny: 519 541 600

Miejsce pracy: Trasa międzynarodowa m.in. na Ukrainę, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy