KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO KAT. B

CENTRUM PLUS Sp. z o.o.

Kolbuszowa, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0901

Obowiązki:

Kierowca samochodu dostawczego KAT. B
Rodzaj wyk. pracy: dowóz towarów do sklepów.
Miejsce wyk. pracy: ul. Towarowa 4, 36-100 Kolbuszowa. oraz teren woj. podkarpackiego
Praca od godziny 04:00 rano. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Praca również w soboty.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRAWO JAZDY KAT B

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Odpowiedzialność, sumienność

Miejsce pracy: TOWAROWA 4, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej w celu otrzymania skierowania na rozmowę kwalifikacyjną do pracodawcy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą: 609577935

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy