Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

kierowca samochodu ciężarowego

Warszawa, mazowieckie

Kim Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

usługi transportowe, staranne rozmieszczanie i zabezpieczenie przewożonego towaru, prowadzenie dokumentacji przewozowej

Wymagania

aktualne prawo jazdy kategorii C lub C+E, uprawnienia HDS(widły), badania lekarskie, znajomość topografii Warszawy i okolic, wykształcenie średnie, odpowiedzialność, punktualność, komunikatywność

KIM Sp. z o.o. to POLSKA FIRMA z 30-to letnim bagażem doświadczeń, mieści się w Centrum... Warszawy, posiada filie w Sochaczewie i na Mazurach. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i sanitarno-instalacyjnych, zajmuje się produkcją okien. Obecnie tworzy nowe ogniwo „Rajskie Ogrody”. Na Bartyckiej 114 kupisz ozdobne rośliny i krzewy, drzewka owocowe, ziemię, akcesoria i narzędzia ogrodnicze. Zajrzyj na stronę www.kim24.pl, Polak naprawdę potrafi, przyjdź, zobacz. Ty też możesz mieć swój udział w tworzeniu tego dzieła.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
stała praca
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
współfinansowanie pakietu medycznego MEDICOVER
Praca Budownictwo , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja