Kierowca samochodu ciężarowego

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta, na terenie Niemiec, okolice Coburga kandydatów na stanowisko:

Praca w firmie spedycyjnej – transport na terenie Niemiec

Oferujemy:

- bogaty pakiet socjany
- wynagrodzenie w okresie próbnym ok. 2050,--€ brutto
- stałe, stabilne zatrudnienie przez niemiecką firmę
- unormowane, stałe godziny pracy

Wymagania

- prawo jazdy kategoria C+E
- uprawnienia ADR
- uprawnienia BKF (95)
- kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy samochodów ciężarowych – warunek konieczny
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców