Kierowca samochodu ciężarowego

Transip Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

TRANSIP Sp. z o. o. w Lublinie jest Spółką wchodzącą w skład GRUPY SIPMA, którą tworzą przedsiębiorstwa związane z produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych i ogrodniczych (m.in. SIPMA S.A. w Lublinie). Działalność firmy TRANSIP Sp. z o. o. koncentruje się na usługach transportowo - spedycyjnych oraz remontowych sprzętu transportu technologicznego.

Pracownicy Spółek GRUPY SIPMA to osoby o dużym poczuciu odpowiedzialności, zaangażowani, innowacyjni w działaniu.

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm w realizacji zadań.

Zadania:

  • wykonywanie przewozów w ruchu krajowym oraz międzynarodowym

Wymagania:

  • kategoria prawa jazdy C + E
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy 2 lata
  • kurs przewozu rzeczy
  • karta kierowcy
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia ADR
  • doświadczenie w przewozach międzynarodowych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do dnia 14 maja 2018 roku.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółki GRUPY SIPMA przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TRANSIP Sp. z o. o. w Lublinie jest Spółką wchodzącą w skład GRUPY SIPMA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive