Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, terminowe rozliczenia,
  • nowoczesny w pełni wyposażony zestaw przypisany do kierowcy
  • ubezpieczenie grupowe

Wymagamy:

  • aktualne uprawnienia ,badania lekarskie, psychologiczne , karta kierowcy
  • prawo jazdy kat C+E
  • doświadczenie, dyspozycyjność oraz niekaralność,
  • samodzielność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • chęć oraz motywacja do pracy,
  • dbałość o powierzony sprzęt

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą transportową z długoletnim doświadczeniem.<br/>Obe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne