Kierowca samochodu ciężarowego z systemem wymiennym- Niemcy OD ZARAZ

Grupa Ideal

Callenberg, zagranica

Miejsce pracy: Callenberg

Obecnie dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej działającej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca manewrowy CE

Zakres obowiązków:

  • Transport i wymiana kontenerów typu BDF

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenie w pracy z wymiennymi nadwoziami do samochodów ciężarowych
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Polska umowa o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia dwa razy w roku
  • Ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech
  • Infolinia kadrowo-płacowa
  • Możliwość otrzymania „Kindergeld“
  • Dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta lub rozwoju w ramach grupy IDEAL
  • Możliwość otrzymania jednorazowej zaliczki
  • Pomoc w zakwaterowaniu (z dopłatą ponad 50%)

Grupa Ideal
Grupa Ideal