Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpieczny transport członków zarządu, zaopatrzenie biura ,wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania

Punktualność, odpowiedzialność, dobra organizacja logistyczna, staranna dbałość o powierzony sprzęt oraz samochód. Doświadczenie w prowadzeniu samochodu. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Prezentacja firmy

OPAL Maksimum Holding jest jedną z największych śląskich firm działający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie