Kierowca międzynarodowy

Kierowca24.com

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijającą się firmą transportowa z okolic Bydgoszczy woj. Kujawsko-Pomorskie funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniająca ponad 750 pracowników oraz dysponująca taborem 250 samochodów ciężarowych. Specjalizująca się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowcy Międzynarodowego

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej i pojedynczej obsadzie.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • transport do pracy do Holandii Na koszt firmy, flotę najnowocześniejszych pojazdów,
  • wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu,
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

System pracy:

  • W podwójnej obsadzie: 2/1 (dwa tygodnie pracy, jeden tydzień w domu)
  • W pojedynczej obsadzie 3/1 lub 4/2. (trzy tygodnie w pracy i jeden tydzień wolnego lub cztery tygodnie w pracy i dwa tygodnie wolnego)
  • Chętnie przyjmiemy do pracy kobiety na podwójną obsadę z mężem lub partnerem.

Nasze wymagania to:

  • Doświadczenie Minimum 1 rok udokumentowany pracy jako kierowca ciągnika siodłowego z naczepą.
  • Język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym na potrzeby pracy kierowcy.
  • Sprawne prowadzenie pojazdu, odczepianie i podczepianie naczepy, obsługa agregatu chłodniczego
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji (kod 95)
  • Karta kierowcy
  • Prawo jazdy KAT. C+CE, aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • Niekaralność
  • Cechy osobowościowe Rzetelność, sumienność, uczciwość, samodzielność. Komunikatywność

Wynagrodzenie

  • Wynagrodzenie zasadnicze 2000,00 zł brutto ,
  • Ryczałt za godziny nocne, nadliczbowe, soboty i niedziele oraz dyżury 40,00 zł brutto za każdy dzień pracy.
  • Razem około 2800 zł brutto miesięcznie.
  • Dieta 50 Euro za każdy dzień w pracy poza granicami RP jako ekwiwalent za wyżywienie i koszty noclegów. Całość płatna na 10 dnia następnego miesiąca.

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@kierowca24.com lub klikając w przycisk "APLIKUJ".

Kontakt: Zbyszek tel. 661136321

Prezentacja firmy

Kierowca24.com to miejsce, w którym spotykają się dwie grupy: pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne