Kierowca Międzynarodowy

STRB Sp z o.o.

Gdynia, pomorskie

STRB Sp z o.o. STRB Sp z o.o. STRB Sp z o.o.
Kariera
Poszukujemy najlepszych!
Stale poszerzamy grono spedytorów i kierowców. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem mogą wzmocnić jeden z obszarów logistyki.

Jeżeli rzetelność oraz otwartość są Twoją domeną, nie zwlekaj i napisz do nas. Twoje zaangażowanie i umiejętności zostaną u nas docenione.

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • Prawo jazdy kat. C+E,
  • Karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej / ukończony kurs na przewóz rzeczy,
  • Dyspozycyjność i Odpowiedzialność,
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności,
  • Doświadczenie min 2 lata.

Wymagania:

  • Pracę na trasach międzynarodowych (PL-UE),
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Doświadczenie w branży

Oferujemy:

  • Nowoczesny tabor,
  • Ciągniki nie starsze niż 3 lata,
  • Pojedyncze obsady ,
  • Auto przypisane do Kierowcy,
  • Regularne wyjazdy i powroty do Trójmiasta ( co 2 tygodnie),
  • Wysokie i atrakcyjne zarobki,
  • Wynagrodzenia zawsze na czas!!!
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.