Kierowca Międzynarodowy kat. C+E

JAS-FBG S.A.

43-254 Warszowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy (kat. C+E) Запрошуємо працівників з України

!! Baza znajduje się w: woj. Śląskie - Warszowice !!

БАЗА ВОДІЇВ РОЗМІЩЕННА: СIЛEЗЬКЕ ВОЄВОДСТВО - ВАРШОВІЦЕ

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym

- dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Комбінації водіння тягач + причеп у міжнародному сполученні
Подбайте про найвищу якість виконання всіх завдань

Wymagania

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E

- co najmniej półroczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

- aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

- karta kierowcy

- ukończony kurs na przewóz rzeczy

- odpowiedzialność i motywacja do pracy

Посвідчення водія категорії C+E
Стаж водія категорії С + Е не менше шести місяців
Діюча медична довідка та поточні психологічні тести
картка водія
Пройдений курс з перевезення вантажів
Відповідальність і мотивація до праці

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców