Kierowca międzynarodowy C+E

HCS A/S

Opole, (miejsce pracy: Szczecin), opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma HCS Sp. z o.o. w Szczecinie zatrudni kierowców międzynarodowych C+E do prowadzenia naszych ciągników siodłowych z naczepami typu firana i chłodnia na trasach pomiędzy Polską , Skandynawią (głównie Dania i Szwecja) i Europą Zachodnią (głównie Niemcy i Benelux), a także Europą Środkowo- Wschodnią (Czechy, Słowacja, Węgry).

Oferujemy:

  • możlliwość pracy w różnych systemach, ale preferowany system 3/1;
  • pojedyncze obsady;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilność zatrudnienia i terminową wypłatę wynagrodzenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i najwyższej wiarygodności finansowej AAA;
  • codzienne merytoryczne wsparcie dyspozytorów;
  • wsparcie działu technicznego;

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E, kod 95;
  • karta kierowcy;
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji zawodowej);
  • aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne;
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym (co najmniej 1 rok);
  • uczciwość, rzetelność i zaangażowanie;
  • dbałość o powierzony sprzęt;
  • przestrzeganie przepisów prawa i standardów przyjętych w firmie;

Przykładowe wynagrodzenie miesięczne w systemie 3/1 wynosi 8500 zł netto („na rękę”).

Rozpoczęcie pracy: wrzesień 2021

Baza/wymiana kierowców: Szczecin

Pierwsze 2 miesiące- umowa o pracę na czas próbny.

Następne 12 miesięcy- umowa o pracę na czas określony.

Od 15 miesiąca- umowa na czas nieokreślony.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z historią zatrudnienia za pomocą przycisku "aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HCS A/S Transport & Spedition jest duńską rodzinną firmą założoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne