Opis stanowiska pracy

 W związku z dynamicznym rozwojem spółka Marcotran Polska poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E

Oferujemy:

  • atrakcyjny system płacy, wynagrodzenie ok. 7-8 tys. zł netto
  • umowę o pracę oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość pracy w podwójnej lub pojedynczej obsadzie
  • system pracy zapewniający odpoczynek co 2 (podwójna obsada) lub co 3 (pojedyncza obsada) tygodnie
  • dla osób początkujących w zawodzie możliwość nauki zawodu oraz zdobycia doświadczenia w podwójnej obsadzie
  • stabilną pracę w firmie o ustalonych standardach
  • nowoczesny tabor wyposażony w nawigację
  • dogodny system rozliczeń, karty flotowe

Wymagania

  • prawo jazdy kat. CE
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

Wysyłając CV prosimy o podanie nr ref. oferty oraz dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002r., Nr 101, poz.926 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne